Marka: EGE TARIM
Ürün Kodu: kapıaltırüzgarönleyici
Stok Durumu: 498
12,00TL
Ege Tarım Çift Taraflı Kapı Tozluğu ve Rüzgar Önleyici Kapı altında kalınlık oluşturmaksızın çift tarafında mükemmel sızdırmazlık sağlayarak en etkin izolasyonu yaratır.
%25 e kadar ısı ve yakıt tasarrufu sağlar!
Odanızın ısısını düşüren kapı altlarına havlu, bez parçası vs. koymaya son !
Çift taraflı yapısı ile kapının her iki tarafında da mükemmele yakın izolasyon oluşturur.


DİKKAT 
Pazaryeri satışlarında adres kısmına mutlak süratte kargo barkod numarası girilmesi gerekmektedir.
Tüm siparişler Sürat kargo ile çıkar farklı bir kargo firması ile çalışmamız yoktur lütfen satış yapmadan önce kargo firmanızı sürat kargo olarak güncelleyin.
Bu üründe kapıda ödemeli gönderim yoktur kapıda ödemeli gönderimleriniz için kendi adresinize sipariş verip çıkışını siz sağlayabilirsiniz.
Havale eft ile yapacak olduğunuz ödemelerde 0 534 650 76 27 nolu whatsapp satıcı destek hattından bilgi almayı unutmayın
Tüm ürünler fatura adresinde belirtilen isme fatura edilir.
Pazaryeri satışlarında iade satıcının adresine olacağı için iade ve değişimlerle ilgili sorumluluk kabul etmemekteyiz.
Ürünlerin kargoya veriliş süresi 5 iş günüdür bu genelde aynı gün kargo olsa da hammadde tedarikçi firmaları bazen sıkıntılar doğurabiliyor o yüzden 5 iş günü olarak belirtmenizi özellikle tavsiye ederiz 5 iş günü öncesi yaşanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir. 
Stoklarımız sürekli güncel tutulmaktadır.
Ürünlerinizi satışa açarken yerli üretim etiketi kullanabilirsiniz Türkiye de üretilmektedir.

İlgili ürün markası tarafımızca tescillenmiş olup patenti alınmıştır taklit vb durumlarda 6739 sayılı sınai mülkiyet hakkı kanunu çerçevesince tazminat talebinde bulunma ve taklit tahşiş suçu işlenildiğine dair bildirimde bulunma hakkımızı gizli tutarız.